O eshopu Tonerkseft

Eshop Tonerkšeft.cz vznikl v září roku 2011. Na základě přímé spolupráce se zahraničními partnery, jsme se staly dovozci alternativních tonerů a alternativních cartridgii pro tiskárny značek HP, Brother, Canon, Dell, Epson, Kyocera, Lexmark, Konica Minolta, OKI, Samsung, Xerox.

Od roku 2012 jsme se stali dovozci a prodejci příslušenství pro renovace tonerových a inkoustovýcj kazet. Nabízíme také kvalitní renovace tonerových a inkoustových kazet. Díky vracejícím se zákazníkům a jejich spokojenosti jsme poznali,  že děláme svoji práci opravdu pečlive a ke spokojenosti našich zákazníků.

Tonerkšeft.cz se specializuje na maloobchodní prodej alternativních tonerů a alterantivních cartridgii pro tiskárny. Od roku 2012 Tonerkšeft.cz rozšířil nabídku o plnící sady - refill kity , OPC optické válce, čipy do tonerů a tonerové prášky pro renovace tonerů.

Začátkem roku 2012 Tonerkšeft.cz investoval do realizace kanceláře a menších skladových prostor v Brně, které jsme využili k naskladnění nejprodávanějších tonerů a cartridgii. S novou kanceláři jsme rozšířil možnost osobního vyzvednutí v Brně.

V průběhu roku 2013 jsme nechali v naší kanceláři v Brně, vybudovat izolovaný prostor pro renovace tonerů. Pro renovaci tonerů je potřeba mít dobře izolovaný prostor, aby se zamezilo prašnosti.
Od září roků 2013 jsme se mohli díky tomuto prostoru zaměřit na renovace tonerů a renovace tonerů na počkání v Brně.

Prodejem to u nás nekončí, snažíme se vždy poradit zákaznikům jak ušetřit náklady na tisk a najít optimální řešení pro zákazníka.
Nejlevnější tisk nemusí být vždy ten nejkvalitnější o tom nás přesvědčili zákazníci a jejich zkušenosti.
Vracející se spokojení zákazníci jsoou důkazem, že se jsme společně našli idealní řešení pro kvalitní tisk, který požadovali.

Reklamace se snažíme řešit vždy co nejrychleji. Pokud je to v našich možnostech snažíme se, aby reklamací bylo co nejméně nejlépe žádné.
K reklamaci zboží se stavíme vždy čelem a jednáme se zákazniky tak, aby reklamace byla nejlépe vyřešena ihned výměnou za nové zboží nebo co nejdříve.

Díky kontaktům na zahraniční dodavatele jsme schopni držet nejlevnější ceny kvalitních alterantivních cartridgii a alternativních tonerů na českém trhu.
Naší nabídku se snažíme neustále rozšiřovat o nové modely alternativních tonerů a cartridgii pro tiskárny.

Všechny náplně jsou vyráběny dle certifikace ISO 9001 (Quality Management Systém) garantující dodržování přesných technologických postupů včetně důsledné kontroly kvality výroby a ISO 14001 (Enviromental Management System) certifikující výrobce podporující ochranu životního prostředí.

Pokud jste nenašli v nabídce Váši cartridge nebo toner, neváhejte nás kontaktovat Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Team Tonerkšeft.cz